Nimphadirah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nimphadirah

Nimfa & Druida & Valkür
 
HonlapKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Vestibulum

Go down 
+10
Alexander
Zeira
Arkas
Sienna Storm
Xanthe Sharivar Impirius
Hecate
Ariana Blossworth
Rosette Flamma
Mael
Castor Phoenix
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Xanthe Sharivar Impirius
Szenátor
Szenátor
Xanthe Sharivar Impirius


Hozzászólások száma : 277
Age : 415
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 10:50 pm

*Siennával együtt érkeznek a kastélyhoz. Hellforceban Sienna okosan kitalálta hogy milyen szuper lenne ha Xanthe és Rosette kibékülne, így nagy nehezen elráncigálta szerelmét. Xanthe morcosan megy végig, semmi kedve ehez a kis találkozóhoz de mivel Siennáról van szó, így bele megy* Még mindig alig hiszem el, hogy eljöttem veled!? Mégis honnan veszed hogy Rosette és én valaha is kibékülünk! *reménytelennek tartja az egészet, így nem meglepő hogy csak felesleges távnak veszi az utat*
Vissza az elejére Go down
Sienna Storm
Mester
Mester
Sienna Storm


Hozzászólások száma : 85
Registration date : 2007. Jul. 15.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 10:54 pm

*Erősen kapaszkodik Xanthe karjába nehogy az megszökjön. Örül hogy végül sikerült elrángatnija szerelmét, hisz szereti a békét. Csöndben végig hallgatja duzzogását majd halkan és nyugodtan válaszol.*
-Női megérzés szivem...Női megérzés. Amúgy meg sokkal jobb a béke nem?*Ezt költői kérdésnek szánta,úgy véli Xantheval ebben nem egyezik a véleményük.
Miközben még mindig párjába "kapaszkodik" elküld egy szolgát testvérért. Igazság szerint izgzl egy kicsit de ezt nem mutatja*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 11:03 pm

*A szolga érkezése megdöbbenti, hisz csakhogy nem rátör, de mielőtt büntethetne, megtudja becses vendégei kilétét. Ördögi vigyor terül szét arcán, majd az egymásba kapaszkodó pár felé veszi útját.* -Lám, lám, mit látnak szemeim, csak nem eszetekbe jutotam 13 év után? *Elfintorodik, és gúnyosabb hangnemben folytatja.* Foglaljatok helyet... Mi ez a hirtelen látogatás? A szolgámmal kishíján végeztem az arcátlan megjelenésért. Pedig sosem volt rá panaszom...*Miközben beszél, kiszemel magának egy kényelmes ülőalkalmatosságot, és helyet foglal.*
Vissza az elejére Go down
Arkas
Tanonc
Tanonc
Arkas


Hozzászólások száma : 155
Registration date : 2007. Sep. 29.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 11:12 pm

*Ámuldozva járkál a kastély mellett és nézi a tájat. Egy bokor mellé és sétál és onnan figyeli az idegeneket. Hátha jó helyen jár*
Vissza az elejére Go down
Xanthe Sharivar Impirius
Szenátor
Szenátor
Xanthe Sharivar Impirius


Hozzászólások száma : 277
Age : 415
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 11:14 pm

*Mikor meglátja Rosyt nagy levegőt vesz, és nagyon vissza kell fognia magát hogy ne támadjon neki, a bunkó viselkedése miatt.* Szervusz Rosette, igen, 13 év kellett hogy Sienna rávegyem hogy betegyem ide a lábam! *elhúzza a száját és leül, s közben észreveszi a "láthatatlan bokrokban" bújkáló srácot*
Vissza az elejére Go down
Sienna Storm
Mester
Mester
Sienna Storm


Hozzászólások száma : 85
Registration date : 2007. Jul. 15.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 11:19 pm

*Legszívesebben Rosy nyakába ugrana, de mivel elég ridegnek látszik inkább ezt hanyagolja. Leül Xanthe mellé és kedvesen testvérére mosolyog*- Szervusz Rosy*Csiloggó szemekkel pásztázza őt*- Igen ,eszünkbe jutottál...Őszintén szólva*Köhhint egyet*-Békülni jöttünk vagy is jött Xanthe!*Megböki Xanthet hogy az vágjon már valami barátságosnak látszó fejet*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 11:25 pm

*Felvont szemöldökkel, némán figyeli a párocskát, majd kegyetlen vigyort ölt.* Ha nem ismerném ennyire Xanthet is jól tudnám, hogy ez lehetetlen, valjuk be, két külön világ vagyunk, a kínzás a mindenem, az emberek sikolya, és a fiam, még neki...te vagy Sienna. Tehát miért is e hirtelen békülési vágy? *Továbra is rideg megkörnyékezhetetlen marad, de vet egy futó pillantást az ujjonan érkezőre is. A kínos kis hármas megbontása érdekében int neki, hátha csatlakozik. Így valamivel biztosabban ül a szerelmesekkel szemben.*
Vissza az elejére Go down
Arkas
Tanonc
Tanonc
Arkas


Hozzászólások száma : 155
Registration date : 2007. Sep. 29.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 11:27 pm

*Rosette intésére felfigyel és odamegy. Áll a nő melett és komoran néz előre. Közben fürkészi a másik két személyt, akik feltehetően egy pár*
Vissza az elejére Go down
Xanthe Sharivar Impirius
Szenátor
Szenátor
Xanthe Sharivar Impirius


Hozzászólások száma : 277
Age : 415
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 11:29 pm

-Békülési vágy? Na ne röhögtess! Sienna miatt vagyok itt, nem temiattad! *ekkor böki őt oldalba Sienna* Vagyis, igen, hosszú évszázadok óta utáljuk egymást, itt az idő hogy bé....két kössünk. *felsóhajt el sem hiszi hogy ezt mondja....ezért még Sienna kapni fog. Közben elég érdekes arckifejezéssel nézi Arkast, mint aki nem lenne magánál* Üdv fiam! *veti oda hozzá*
Vissza az elejére Go down
Sienna Storm
Mester
Mester
Sienna Storm


Hozzászólások száma : 85
Registration date : 2007. Jul. 15.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 11:33 pm

*Xanthe erőltetett kijelentésére elégedetten mosolyog és kényelmesen hátradől. Úgy érzi Ringbe ért. Éppen belefeletkezne a boldog családi programokkal teli gondolataiba ahol majd Rosy és gyermeke velük együtt szórakoznak majd amikor meglátja a fiút. Egyből megérzi rajta a víz elemét.*~Nahh lehet e még ennél jobb ez a nap~*-Üdv!*Mondja Arkasnak egy bátorító mosoly kiséretében*-Mi járatban vagy erre?*Teszi a mit sem tudó nimfát.*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimePént. Okt. 12, 2007 11:45 pm

*Kétségbeesett pillantást vet Siennára és a fiúra.* ~Remek...ennek a srácnak engem kellett volna kimentenie, nem elvonni Sienna figyelmét...most mit kezdjek Xantheval?!~ *Lemondóan Xanthe felé fordul.* Drága Xanthe... mondcsak, valóban Castor jobbkeze vagy ahogy sokan emlegetik? Hallottam a kínzásaidról is. Beavathatnál. *Tér ki számára kellemesebb témákra.*
Vissza az elejére Go down
Arkas
Tanonc
Tanonc
Arkas


Hozzászólások száma : 155
Registration date : 2007. Sep. 29.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:11 pm

-Én Arkas vagyok, és azért vagyok itt, hogy megtaláljam a vízdruiádkat. Egyedül maradtam és úgy tudom csak ők segíthetnek nekem. *gúnyosan néz Xanthéra, de a két nőre mosolyog*
Vissza az elejére Go down
Xanthe Sharivar Impirius
Szenátor
Szenátor
Xanthe Sharivar Impirius


Hozzászólások száma : 277
Age : 415
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:14 pm

*Leinti a srácot nem igazán foglalkozik vele* Igen Rosette, én vagyok Castor jobbkeze, és egyben élő kínzóeszköz! *rávicsorog Arkasra és Rosyra kacsint* Az egész napom azzal telik hogy kínzom a kis senkiket. Sajnos nem ölhetem meg őket, pedig már rámférne egy kiadós gyilkolás! *kuncog*
Vissza az elejére Go down
Sienna Storm
Mester
Mester
Sienna Storm


Hozzászólások száma : 85
Registration date : 2007. Jul. 15.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:18 pm

*Xanthe olyan lelkesedéssel mesél "munkájáról" hogy az megrémíti Siennát. Ő nem híve a kínzásnak kivéve ha valami nőt kell eltávolítani Xanthe közeléből. Úgy dönt mivel Xanthe és Rosy nagyon jól elvannak ,ő inkább a "friss husival "foglalkozik*
-Á Szóval kedves Arkas...Miért éppen Vízdruidákat keresel?A Víznimfák nem érdekelnek?
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:24 pm

*Kegyetlen mosoly bújkál szája szegletében.* Miért is végeznél velük, ha hagyhatod szenvedni őket? Sokkal élvezetesebb a kegyelemdöfés nélkül, azt csupán az érdemli, aki kitartó ellenfél. *Végigméri a víz elemű kis "párost" és elvigyorodik.* Csak nem zavarunk? *Somolyog.*
Vissza az elejére Go down
Arkas
Tanonc
Tanonc
Arkas


Hozzászólások száma : 155
Registration date : 2007. Sep. 29.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:29 pm

*megörül hogy valaki kedves is vele* Vízdruida vagyok én is. Felteszem, a nímfák is tudnának tanítani, mert arra lenne nagy szükségem. A testvéreim mind halottak, egyedül maradtam, mint a kisújjam.
Vissza az elejére Go down
Xanthe Sharivar Impirius
Szenátor
Szenátor
Xanthe Sharivar Impirius


Hozzászólások száma : 277
Age : 415
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:32 pm

Igazad van, de megérthetsz, már hónapok óta nem ölhettem meg senkit. Pedig olyan jó nézni hogyan lehellik ki utolsó lehelletüket az áldozatok. De beérem sikolyaikkal. Igazi kórust csinálok lent a kínzókamrában! *kuncog*
Vissza az elejére Go down
Sienna Storm
Mester
Mester
Sienna Storm


Hozzászólások száma : 85
Registration date : 2007. Jul. 15.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:38 pm

*Rosy és Xanthe beszélgetése már nagyon zavarja úgy beszélnek a kínzásról mint ha az természetes és jó dolog lenne*
-Nos akkor bemutatkoznék.*Feláll és a fiú elé sétál.*
-A nevem Sienna és víznimfa vagyok! . Ha nincs ellenedre hogy egy "egyszerű" nimfa tanítson akkor akár el is vállalhatnálak...*Mondja mosolyogva*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:42 pm

*Sienna arcát nézve elvigyorodik. Lerí a lányról, hogy nincs oda a kínzásokért.* Hónapok óta? Elismerésem. Én egy hétig nem bírnám. *Kacag.* Ami viszont az éneki kart illeti, Mael mindig "éneklésre" alszik el... *Siennán kissé ledöbben, hisz nem is olyan rég halt meg taranis, most mégis új tanítványt fogad. Ennek ellenére nem szól semmit.*
Vissza az elejére Go down
Arkas
Tanonc
Tanonc
Arkas


Hozzászólások száma : 155
Registration date : 2007. Sep. 29.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:46 pm

Örvendek Sienna, nekem megfelel ha nímfa vagy. Igazából nem ismerek se druidákat se nímfákat. *a kínzásoktól kirázza a hideg visszaemlékszik mikor a testvéreit megölték* Akkor most lehetek a tanítványod?
Vissza az elejére Go down
Xanthe Sharivar Impirius
Szenátor
Szenátor
Xanthe Sharivar Impirius


Hozzászólások száma : 277
Age : 415
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:48 pm

*Nagyon nem tetszik neki, hogy Sienna befogadja azt a szerzeményt* Mael? Ő a fiad? Nah, nagyon örülök ha a fiad már ennyire kegyetlen! Ebben a világban nem szabad gyenge druidáknak élniük! *fejével Arkas felé bök*
Vissza az elejére Go down
Sienna Storm
Mester
Mester
Sienna Storm


Hozzászólások száma : 85
Registration date : 2007. Jul. 15.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:52 pm

-Hát persze Arkas*Kicsit félve mondja ki. Neki csak most jutott eszébe Taranis...Ki is rázza a hideg.*~Majd rá jobban vigyázok~*Mikor Xanthe Arkas felé bök Sienna szemforgatva ül vissza mellé*- Minden gyenge druidát ki lehet képezni.*vissza vág párjának*-Tényleg Xanthe a mi fiunk is olyan mint te?*Ez a kérdés csak most merült fel benne*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 3:59 pm

Sienna, drága egyetlen nővérkém, néha annyira makacs vagy. Ha valaki gyenge az gyenge marad, akárki a mestere, mindaddig, amég magával nem jut elhatározásra, hogy igen is jó lesz. *Végigméri a fiút.* Ki tudja mit hoz még számára a jövő... *Tekintete visszatér Xanthere és Siennára.* Csakugyan. A fiadról ódáékat zengenek Wishtracker falain belül is. Úgyhallom kiköpött apja. Látszik hogy nem nevelte visszatartó, gyengéd személy. *Enyhén gúnyosan beszél, a gyengéd személyről, bár nem mondja ki, kire gondol, mégis Siennára somolyog beszéde közben, éreztetve hogy róla van szó.*
Vissza az elejére Go down
Arkas
Tanonc
Tanonc
Arkas


Hozzászólások száma : 155
Registration date : 2007. Sep. 29.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 4:04 pm

*Nem érti ezt a gyengés dolgot, követi Siennát és Leül Rosette mellé mert már csak ott van hely* Ugye szabad? *kérdezi de már leült*
Vissza az elejére Go down
Xanthe Sharivar Impirius
Szenátor
Szenátor
Xanthe Sharivar Impirius


Hozzászólások száma : 277
Age : 415
Registration date : 2007. Jul. 14.

Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2007 4:06 pm

-Siennám, mit gondolsz Salvadot hímestojásként neveltem? Igaza van Rosette-nek, nagyon jó harcos vált a fiúnkból, és az egyik kedvenc helye Wishtracker és Rose néni...de én eddig azt hittem hogy Rosy pedofil! *angyali arc és bájgúnár mosoly Rosy felé*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vestibulum - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vestibulum   Vestibulum - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vestibulum
Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nimphadirah :: Nimphadirah szigete :: Wishtracker :: Villa Urbana-
Ugrás: