Nimphadirah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nimphadirah

Nimfa & Druida & Valkür
 
HonlapKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Silas Arcane

Go down 
SzerzőÜzenet
Silas Arcane
Szenátor
Szenátor
Silas Arcane


Hozzászólások száma : 163
Age : 318
Registration date : 2007. Jul. 14.

Silas Arcane Empty
TémanyitásTárgy: Silas Arcane   Silas Arcane Icon_minitimeKedd Nov. 24, 2009 11:16 pm

Születésem ideje és helye még számomra is ismeretlen. Mióta az eszemet tudom Darla szentélyében éltem és ő maga nevelt, tanított. Csodálatosnak nem mondható gyermekkoromat ítélve mégis szerencsésnek mondhatom magam hogy ott nőttem fel. Egészen kiskoromtól azt hiszem 6 éves koromtól tanultam a természet mágiáját, használatát és uralmát. 8 éves koromtól a harctechnikákat sajátítottam el magamnak folyamatosan. Nem telt el olyan nap hogy ne tanultam volna, ne dolgoztattak volna a tűrőképességemig vagy ne vertek volna. Szerencsére Darla szeretett engem így kevesebbet kaptam, ellenben társaim...Mondhatni vakon nőttem fel hisz csak a főnix szemszögéből láttam a világot, ám nagyot kellet csalódnom mikor sikerült egy alkalommal meglógni a templomból. Nem hittem a szememnek hogy az emberek milyen nyomorúságban élnek és hogy milyen boldogtalanok. Aztán nyomozni kezdtem és lassanként rájöttem a dolgokra . Az is világos lett számomra hogy én a zárolt részben nevelkedtem hol a „bűnös” gyermekeket őrizték. Azért hívtak minket bűnösnek mert szüleink nimfák és druidák voltak. 50 évig tanultam, küzdöttem és edzettem magam. Majd mikor eljött a megfelelő alkalom cselekedtem...

Folyamatos nyomozásom során mindent kiderítettem: miért élnek az emberek nyomorban, mi is az elzárt rész a szentélyben és mit tett Darla a testvérével. Fogtam magam és megszöktem. Utam egyenesen Earth-land-be vezettek, ugyanis génjeim szerint föld druida lennék. Darla még néhány évig nyomozott utánam de sikerült jól elbújnom így végül is maradtam. Megkerestem az ottani mentorokat és beálltam tanoncnak. Szintenként fejlődtem apránként de erősen. Hamar mentorrá váltam magam is és további tanoncokat vettem magamhoz.

Azonban mikor kitört a háború elszámítottam magam...Egy jégnimfa legyőzött és fogságba ejtett. 40 évig éltem rabszolgaként Ice-land-ben és mondhatom az volt életem legborzalmasabb időszaka. Földeken dolgoztattak, gladiátorjátékokba küldtek és vágyaikat kellet kielégítenem. Nem tudtam megszökni nem volt hozzá elég erőm és ők túl sokan voltak. Aztán egy ismeretlen kiszabadított. Nem tudtam meg ki az , most sem tudom. Elengedtek majd páros lábbal rúgtak ki. Így hát visszatértem Eath-land-be. Az akkori főpap felfigyelt kivételes tehetségemre és magához vett. Őmellette tanultam majd mikor eljött a megfelelő alkalom pappá avattak. Én lettem a főpap jobb keze. Most megvolt a lehetőség arra hogy bizonyítsak de nem tehettem. Hiába voltam felettébb való nem cselekedhettem belátásom szerint. Parancsokat osztogattam miket rám bízott a főpap és én végeztem minden piti kis munkát. Én végeztem a foglyokkal és a halálra ítéltekkel. Röviddel később nagykövetként utaztam Fire-landba hol meglepetés ért. Sajnos ez a meglepetés inkább csalódás volt mivel ősellenségem vált főpappá. Xanthe uralkodott kit gyermek koromtól ismertek és egyúttal gyűlöltem. Sajnos hatalmas ereje miatt nem szállhattam szembe vele de nem is tehettem. Üzenetet kézbesíteni mentem de a gúnyolódását már nem voltam hajlandó elviselni. Egy szolgájával végeztem majd elhagytam azt a helyet, de ő csak nevetett rajtam.

Néhány évig folytattam ezt a munkát amikor meghalt az uralkodó. Most főpap nélkül maradt Earth-land ami azt jelentette hogy én következem. De hogy főpappá avathassanak Darlaval kell találkoznom, és ez számomra lehetetlen volt mind ezidáig. Nemsokára meglátogatom, de kíváncsi vagyok reakciójára. Több száz éve nem látott ím férfi lettem és erőm teljében vagyok.


Kinézetem és jellemem: Igen izmos és magas vagyok. Hossz zöld hajam illik smaragdzöld szememhez. Kreolbőröm kíváncsiságot sugall és szívesen kihasználom adottságaimat. Nem utasítom vissza az elém kínálkozó lehetőségeket mik nekem csábítóak. Nem vagyok erőszakos sem mogorva szeretek ismerkedni és tanítványaimmal kesztyűs kézzel bánok. Kiállok azok ellen kiket szeretek ám óvakodjanak ellenségeim.


Silas Arcane
Vissza az elejére Go down
 
Silas Arcane
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nimphadirah :: Jelentkezz :: Életrajzok :: Nimfák/Druidák-
Ugrás: