Nimphadirah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nimphadirah

Nimfa & Druida & Valkür
 
HonlapKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rosette és Mael lakosztálya

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Castor Phoenix
Admin
Admin
Castor Phoenix


Hozzászólások száma : 396
Age : 1016
Registration date : 2007. Jul. 13.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeSzomb. Júl. 14, 2007 4:04 pm

A hálókörlet hosszú folyosórendszere végén található Rosette lakosztálya. Nem ajánlatos itt zavarnod, hisz nem épp türelmességéről híres. Engedély nélküli belépés hosszú üvöltést vonhat maga után a tömlöc terebélyes kínzókamrájában…
Vissza az elejére Go down
https://phoenix.hungarianforum.net
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 12:23 pm

*Végre itt. Nem tudja, mire számíthat ennyi idő után. Mégis körbekérdezősködik, hogy merre található Rosette lakosztálya, és készségesen meg is mutatják neki, de valamiért sajnálkozva néznek utána. Azt elfelejtették közölni, hogy itt nem kéne zavarni a főpapnőt. Ő mégis háromszor koppint az ajtóra, már nem olyan meggodnolatlan, mint régen, hogy egyből cselekedjen, és be is lépjen.*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 12:26 pm

*Gondolataiba merülve pásztázza a terebélyes ablakból Wishtacker "kis" birodalmát. A kopogás különösen meglepi, hisz Mael mindig beront, más pedig nem merné zavarni. Kíváncsian az ajtóra tapasztja tekintetét, és kinyög egy "nyitva"-t.*
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 12:28 pm

*Óvatosan nyit be. Nem tudja mit mondhatna, mit tehetne 13 hosszú év után. Csak áll egy darabig, lesütött szemekkel, s csak percek múltán mer megszólalni és akkor is csak egy zavart köszönést tud kinyögni.*
- Szervusz!
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 12:33 pm

*Elsőre nem ismer rá Arianára, de mikor vére szinte forrni kezd ereiben felmorran.* Ariana...micsoda meglepetés. 13 év után még van képed visszajönni ide? Vagy meghalni jöttél? Abban talán segíthetek. *Egy erős légáramlattal becsapja az ajtót.* De milyen modortalan vagyok...foglalj csak helyett...*Ezzel egy kanapéra taszítja tanoncát.*
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 12:37 pm

*Azért kicsit másra számított. Immáron ülve próbál védekezni a nő haragja ellen.*
- Rosette, akkor is a haragodtól menekültem, de látom, felgyülemlett benned. Most a sokszorsát akarod visszaadni? Azt hiszed nem szenvedtem eleget Darla ostoba parancsa miatt? Szerinted Ilityha nem próbált meg a halálba küldnei többször is? *Még mindig nem mer a nő szemébe nézni*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 12:43 pm

Nem mintha számítana valamit is, de még mindig élsz. Nem látszol túl megtörtnek sem, tehát mégis mit vársz? Szánalmat? Hiddel, azután amit majd ezért kapsz minden Wishtrackeri sajnálni fog. *Helyet foglal Ariannával szemben egy fotelben s a nőre mered.* Nem foglak megölni, és a véreddel sem szennyezem be a kezem. Adok egy esélyt hogy bizonyíts. Vagy meghalsz, vagy dicsőséget hozol magadra és Wishtrackerre is...Elfogadod anélkül hogy tudnál részleteket? *Tekintetében a harag s a viszontlátás öröme vetekszik.*
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 12:45 pm

*El sem hiszi. Mi lehet az a próba, amitől vagy meghal, vagy dicsőséget szerez? A 13 év alatt sem halott ilyesmi helyről. Végül remegő hangon szólal meg, és most először Rosette szemébe néz, így a np láthatja azt az egyszem magányos könncseppet, ami végigfolyik arcán.*
- Rendben.
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 12:51 pm

Remek. Addig a bizonyos napig Wishtracker marad az otthonod. Azután csak rajtad múlik lesz e alkalmad visszatérni ide. Nem parancsolhatsz a szolgáknak, a hárpiáknak, és megvonok tőled minden Wishtrackeri jogot. Az imátkozást természetesen nem. A fiam szava pedig szent. Ezt jól vésd az eszedbe. Mael kissé konok, de egynap övé lesz itt minden. *Elszánt tekintettel néz a nő szemébe. Tudni akarja mi történt vele ezen idő alatt, így hát erőt véve magán megkérdezi.* 13 év hosszú idő. Mi történt veled ezalatt?..
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:00 pm

~Rosettenek van fia?~ *Fut át az agyán. Mikor mestere közli vele, mi marad neki, akkor kissé elfintorodik, bár visszafojt néhány szitkot, s helyettük inkább válaszol.*
- Elindultunk, és az akkori Ice-Land felé vettük az irányt. Sajnos Lancet nem találtuk meg, pedig biztos remekül elszórakoztunk volna. Utána ott és Earth landben bujdokoltunk főként erdőkben, Ilithya kérésére, és kimaradtunk az egész ostoba háborúból. Közben az a nő többször is rámtámadt, a végére mindennapossá váltak a szócsaták és a párbajok. Rendre kiütött, de úgy egy éve, hogy megelégeltem, és elszöktem a barátságos éj leple alatt. Nem tudom, mi történt azzal a hárpiával... Nagy nehezen találtam csak el ide, erre a helyre, de mindeképp vissza akartam jönni, mert megbántam, hogy akkor Darla, és nem a te kérésedre cselekdtem. De még mindig nem tudom elfelejteni azt a kis párbajt, ami után te a hárpia sziklákon aludtál. Azt hittem, meg fogsz ölni, és egyéb... De rájöttem, hogy csak Ilithyát kellett volna elküldeni, csak sajnos már késő volt. És mondd csak, veled mi történt ez idő alatt? Mikor született a fiad?
*A végére egészen beleéli magát, már nem érződik a félelem a hangjában.*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:04 pm

Szép történet, bár nemértem miért anyám mellett döntöttél akkor. De mostmár talán mindegy is. Már akkor terhes voltam mikor eltüntél, így rá néhány hónapra megszületett Mael. Csodálatos gyermek, sokak szerint hasonlít rám. *Ördögi mosoly.*
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:08 pm

- Én sem értem, így, a hosszú évek távlatából visszanézve tényleg jobb lett volna itt maradni. De sebaj. AZért a fiadnak mutass be, kíváncsi vagyok rá, hátha többet már nem lesz alkalmam látni. *Nyel egy nagyot, majd témát vált.* Egyébként hogyan sikerült szert tenned erre a helyre? Mi történt veled a 13 év alatt, Mael születésén kívül?
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:13 pm

Oh én mindig megszerzem amit akarok. Anyámat nem volt nehéz meggyőzni arról hogy szüksége van rám, és ha nem akar elveszíteni birodalmat ad cserébe. Így született meg Wishtracker. Ez egy háborúmentes övezet, tehát gyakori látogatók jönnek mindenhonnan, főként Darkheavenből. Anyám még mindig tiltja a birodalmában a druida nimfa kapcsolatot, de engedélyezte, hogy Wishtracker határain belül egymáséi legyenek. Főként, mert az én kis Maelem fogja majd össze a két birodalmat..*Tervei az egekig meg sem állnak. Mindent akar, s nem is titkolja..*
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:14 pm

- Szembe akarod állítani a fiadat akár Darlaval is? *Kérdi felvont szemöldökkel. A cselekedetek, amiket felsorolt, tényleg mind a nőre illenek...*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:18 pm

Szembe állítani? Ugyan dehogy. Egyenlőre nem. A birodalmat egy házasság köti majd össze. Mael és Hecate már születésük előtt el lettek jegyezve. Kalypso és Silas közös gyermekével kötött frigyük kapcsolja össze majd szorosabban a két birodalmat. De mivel még csak 12 évesek ezzel várnunk kell egy kicsit. *Kuncog.*
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:20 pm

*Ő is elmosolyodik, de csak egy pillanatra.*
- Hány gyerek született itt főpapok és főpapnők kalandjaiból?
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:23 pm

Mael, de az ő apjáról nem beszélek. Hecate de a kislány szerelem gyermek. Valószínűleg nagyon boldog család, és mint tudod Sienna gyermek, de Salvado hamarosan 14 esztendős lesz. Tehát mióta elmentél csupán két gyermek látot napvilágot. És be kell valljam, nem is bánom. Nem szeretem a gyerekeket. Persze Mael ő más, ő az én vérem. *Büszkén elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:25 pm

- Én sem rajongok értük. Bár, jó nekik, hogy boldogan nőhetnek fel. És mondd csak, a háború sok áldozatot követelt? Vagy nem harcoltak annyian? *Nagyon szeretne tudni valami bizonyosat valaki hogylétéről*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:33 pm

A háború sok életet követelt, és mai napig nincs vége...Hivatalosan természetesen véget ért, és Hellforce-iak nem is lépnek át Darkheavenbe, és fordítva, nálam pedig nem háborúzhatnak, de Emotionban folytatódik a harc, bár jóval csendesebben...Van egy olyan érzésem a háború csak lappang, s kitörésre vár, de idővel minden kiderül. Viszont a kis hajdani barátodra rájár a rúd. Itt, Wishtrackerben harcolt, s ezért most Valcusban szenved, amég el nem döntik mi lesz vele. Hogy is hívták? Taranis? *Sötét mosoly fut végig arcán.* Nem megmondtam hogy ne kezdj ilyenekkel?..
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:36 pm

*Gyűlölködve néz Rosettere.*
- De gondolom te semmit nem tettél azért, hogy valahogy kiszabadíttasd, bár miért is tetted volna, hiszen elmentem... áh mindegy. És mondd csak, Valcusból kijutott már valaki élve?
*KÉrdi egyre halkuló hangon, s nemoskára már a zokogás rázza*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 1:57 pm

Ne ejts érte könnyeket.Éppenséggel jutott már ki élve onnan druida...szám szerint 2. Silas, és Xanthe. De ez a kölyök az én törvényeimet szegte meg, s nem is védekezett mikor megvádolták, tehát nála nem sok esélyt látok. Nyugodj bele. Eddig nem hiányzott? Talán ha itt maradsz nem így történik...*Igyekszik bűntudatot gyújtani a lányban, annak érdekében hogy ezúttal végleges maradásra bírja.*
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 2:00 pm

- Ha nem megyek el, akkor lett volna egy szép éjszakám.Hidd el, nehezemre esett. De nem mondtam el neki, hogy hova fogok menni. lehet, hogy azt hitte, itt vagyok? Áh, mindegy, igazad van. A legjobb az lesz, ha abban a próbában meghalok... Többet senkinek sem fogok fájdalmat és keserűséget okozni! *Jelenti ki, miközben próbálja letörölni könnyeit*
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 2:05 pm

Ne légy bolond. *Mondja komoly hangon.* Attól mert megöleted magad, még nem lessz jobb senkinek. Egyedül te menekülsz meg a szenvedés elől, mert még élünk szenvedünk, az érzelmek legyengítenek mindenkit. Az én tanítványaim nem lehetnek ilyen nyámnyilák! Küzdeni fogsz, és győzni! Világos? *Hangja, egyszerre kemény határozott, és aggódó.*
Vissza az elejére Go down
Ariana Blossworth
Főmester
Főmester
Ariana Blossworth


Hozzászólások száma : 157
Registration date : 2007. Jul. 21.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 2:10 pm

- Küzdeni, de még azt sem tudom, miért... És hogyan! *Fakad ki.* Mikor mondod el végre, mi lezs ez a büntetés?
Vissza az elejére Go down
Rosette Flamma
Szenátor
Szenátor
Rosette Flamma


Hozzászólások száma : 121
Age : 234
Registration date : 2007. Jul. 14.

Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2007 2:13 pm

Ha eljön az ideje. Más megtiszteltetésnek venné, nem is büntetésnek. Végtére is ha meg is halsz, dicsőségben, bár hamar elfelejtik majd. Én nem fogom ha ez megnyugtat. *Gúnyos vigyor.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rosette és Mael lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosette és Mael lakosztálya   Rosette és Mael lakosztálya Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rosette és Mael lakosztálya
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rosette Flamma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nimphadirah :: Nimphadirah szigete :: Wishtracker :: Villa Urbana-
Ugrás: